Зображення корпусу уточнюється
G3122
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
G3122 — електронний компонент виробника GAINTA, категорія Enclosures. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників G3122.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 751.86 до 16653.3 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | GAINTA |
|---|---|
| Mounting Type: | Unmounted |
| Type: | Plano-Convex Singlet |
| Wavelength: | 1064nm |
| Focal Length: | 200mm |
| Optic Diameter: | 50mm |
| Optic Material: | Fused Silica |
| Optic Edge Thickness: | 1.9mm |
| Optic Center Thickness: | 5.1mm |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Enclosures
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
