Зображення корпусу уточнюється
PHR-6
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
PHR-6 — електронний компонент виробника JST Commercial, категорія Enclosures. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PHR-6.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 2.66 до 15.45 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | JST Commercial |
|---|---|
| Mounting Type: | Free Hanging (In-Line) |
| Drain-Source Voltage: | 125 V |
| Continuous Drain Current: | 4 A |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Color: | Natural |
| Pitch: | 0.079" (2.00mm) |
| Contact Type: | Female Socket |
| Connector Type: | Receptacle |
| Fastening Type: | Detent Lock |
| Number of Rows: | 1 |
| Contact Termination: | Crimp |
| Insulation Material: | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Number of Positions: | 6 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| PHR-6 | Є в наявності | від 2.66 грн 1+: 2.66 грн10+: 2.29 грн50+: 2.18 грн290+: 2.02 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PHR-6 | 14389 | від 6.66 грн 1+: 6.66 грн10+: 4.43 грн25+: 3.91 грн100+: 3.33 грн200+: 3.11 грн250+: 3.04 грн500+: 2.86 грн625+: 1.54 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| PHR-6 | 24518 | від 7.02 грн 1+: 7.02 грн10+: 5.06 грн25+: 4.75 грн50+: 4.51 грн100+: 4.3 грн250+: 4.03 грн500+: 3.84 грн2000+: 3.48 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PHR-6 | 12300 | від 7.02 грн 1+: 7.02 грн10+: 5.06 грн25+: 4.57 грн100+: 4.36 грн250+: 3.86 грн1000+: 3.51 грн2000+: 3.3 грн10000+: 3.09 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PHR-6-BK | 2127 | від 15.45 грн 1+: 15.45 грн10+: 12.01 грн25+: 9.9 грн100+: 8.85 грн250+: 7.66 грн1000+: 6.32 грн3000+: 5.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Enclosures
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
