Зображення корпусу уточнюється
RXEF300
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
RXEF300 — електронний компонент виробника Littelfuse Inc., категорія Fuses. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RXEF300.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 41.45 до 107.43 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Littelfuse Inc. |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 3 A |
| Current - Trip (It): | 6 A |
| Voltage - Max: | 72V |
| Current - Max: | 40 A |
| Time to Trip: | 19.8 s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 40 mOhms |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 100 mOhms |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Standard Pack Qty: | 250 |
| Drain-Source Voltage: | 72 V |
| Continuous Drain Current: | 3 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| RXEF300 | Є в наявності | 41.45 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RXEF300 | 100 | 77.08 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| RXEF300 | 5870 | 78.83 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RXEF300 | 3201 | 78.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RXEF300-2 | 2758 | 81.62 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RXEF300-1 | 237 | 83.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RXEF300K-2 | 1000 | 97.66 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RXEF300-2 | 546 | 97.66 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RXEF300-AP | 2468 | 98.36 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RXEF300-1 | 210 | 106.03 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RXEF300-AP | 851 | 107.43 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
Searchip