Зображення корпусу уточнюється
MAX3483ECSA
Ціна та наявність в Україні
Станом на 16.05.2026
MAX3483ECSA — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Interface ICs. Корпус: 8-SOIC. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAX3483ECSA.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 607.1 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | RS422, RS485 |
| Duplex: | Half |
| Number of Drivers/Receivers: | 1/1 |
| Data Rate: | 250kbps |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
| Receiver Hysteresis: | 50 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Постачальник | Наявність | Ціна | Посилання |
|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | |||
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Searchip