Зображення корпусу уточнюється
TLWY7600
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
TLWY7600 — електронний компонент виробника Vishay Semiconductors, категорія LEDs. Корпус: -. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TLWY7600.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 48.83 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay Semiconductors |
|---|---|
| Color: | Yellow |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.1V |
| Current - Test: | 70mA |
| Lens Color: | Colorless |
| Lens Transparency: | Clear |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Configuration: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 2100 |
| Drain-Source Voltage: | 2.1 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити LEDs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
Searchip