
AD790JNZ
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
AD790JNZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Logic ICs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD790JNZ.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 1334.33 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Type: | with Latch |
| Hysteresis: | 500µV |
| Output Type: | CMOS, TTL |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| CMRR, PSRR (Typ): | 95dB CMRR, 90dB PSRR |
| Number of Elements: | 1 |
| Propagation Delay (Max): | 50ns |
| Current - Quiescent (Max): | 10mA |
| Current - Input Bias (Max): | 5µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max): | 1.5mV @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 4.5V ~ 7V, ±2.25V ~ 16.5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD790JNZ | 380 | від 1334.33 грн 1+: 1334.33 грн10+: 1062.14 грн50+: 953.16 грн100+: 919.43 грн250+: 883.82 грн500+: 862.35 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
