
AS6C62256-55PCN
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
AS6C62256-55PCN — електронний компонент виробника Alliance Memory, категорія Memory ICs. Корпус: 28-DIP (0.600", 15.24mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AS6C62256-55PCN.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 456.58 до 720.7 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Alliance Memory |
|---|---|
| Корпус: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Technology: | SRAM - Asynchronous |
| Drain-Source Voltage: | 5.5 V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 15 |
| Memory Size: | 256Kbit |
| Memory Type: | Volatile |
| Memory Format: | SRAM |
| Memory Interface: | Parallel |
| Memory Organization: | 32K x 8 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Write Cycle Time - Word, Page: | 55ns |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AS6C62256-55PCN | 457 | від 456.58 грн 1+: 456.58 грн3+: 394.07 грн7+: 372.29 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| AS6C62256-55PCN | 5 | від 580.21 грн 1+: 580.21 грн15+: 532.49 грн30+: 520.11 грн60+: 507.73 грн105+: 497.79 грн255+: 482.15 грн510+: 470.1 грн1005+: 458.47 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AS6C62256-55PCN | 504 | від 720.7 грн 1+: 720.7 грн10+: 670.12 грн30+: 649.75 грн60+: 633.6 грн105+: 604.8 грн255+: 590.05 грн510+: 580.21 грн1005+: 457.99 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Memory ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
