Зображення корпусу уточнюється
IS61C1024AL-12TLI
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
IS61C1024AL-12TLI — електронний компонент виробника ISSI, категорія Memory ICs. Корпус: 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IS61C1024AL-12TLI.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 191.83 до 560.73 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | ISSI |
|---|---|
| Корпус: | 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Technology: | SRAM - Asynchronous |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 156 |
| Memory Size: | 1Mbit |
| Memory Type: | Volatile |
| Memory Format: | SRAM |
| Memory Interface: | Parallel |
| Memory Organization: | 128K x 8 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Write Cycle Time - Word, Page: | 12ns |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IS61C1024AL-12TLI | 133 | від 191.83 грн 1+: 191.83 грн6+: 174.97 грн16+: 165.83 грн25+: 165.13 грн156+: 163.72 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| IS61C1024AL-12TLI | 521 | від 342.2 грн 1+: 342.2 грн10+: 319.08 грн25+: 309.63 грн50+: 302.44 грн156+: 290.69 грн312+: 283.59 грн624+: 276.55 грн1092+: 270.94 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IS61C1024AL-12TLI | 188 | від 560.73 грн 1+: 560.73 грн10+: 522.08 грн25+: 505.92 грн50+: 482.74 грн100+: 470.79 грн250+: 464.47 грн468+: 452.52 грн1092+: 442.68 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Memory ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
