
M24C01-WMN6P
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
M24C01-WMN6P — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Memory ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників M24C01-WMN6P.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 5.62 до 14.82 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Technology: | EEPROM |
| Drain-Source Voltage: | 5.5 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Memory Size: | 1Kbit |
| Memory Type: | Non-Volatile |
| Memory Format: | EEPROM |
| Clock Frequency: | 400 kHz |
| Memory Interface: | I2C |
| Memory Organization: | 128 x 8 |
| DigiKey Programmable: | Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| M24C01-WMN6P | 4383 | від 5.62 грн 1+: 5.62 грн10+: 5.41 грн100+: 5.2 грн500+: 4.99 грн510+: 4.92 грн1000+: 4.71 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| M24C01-WMN6P | 8532 | від 14.75 грн 1+: 14.75 грн10+: 14.19 грн25+: 13.85 грн50+: 13.57 грн100+: 13.3 грн300+: 12.85 грн500+: 12.64 грн1000+: 12.36 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| M24C01-WMN6P | 1831 | від 14.82 грн 1+: 14.82 грн10+: 14.19 грн25+: 13.91 грн50+: 13.63 грн100+: 13.35 грн250+: 12.43 грн500+: 12.22 грн1000+: 11.94 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Memory ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
