Зображення корпусу уточнюється
STM32F103C8T6
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
STM32F103C8T6 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 48-LQFP (7x7). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM32F103C8T6.
Всього пропозицій
18
Ціни
від 78.82 до 517.58 грн
Є в Україні
14
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 48-LQFP (7x7) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 1500 |
| Speed: | 72MHz |
| RAM Size: | 20K x 8 |
| Core Size: | 32-Bit |
| Peripherals: | DMA, Motor Control PWM, PDR, POR, PVD, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Connectivity: | CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Number of I/O: | 37 |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Program Memory Size: | 64KB (64K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STM32F103C8T6TR | Є в наявності | від 78.82 грн 1+: 78.82 грн4+: 74.69 грн12+: 71.94 грн50+: 68.87 грн | IMRAD | Купити |
| STM32F103C8T6 | 492 шт. | від 85 грн 1+: 85 грн10+: 78 грн100+: 72 грн | Радіомаг | Купити |
| STM32F103C8T6 | 19 шт. | від 86.5 грн 1+: 86.5 грн | НІКОМ | Купити |
| STM32F103C8T6 | 476 шт. | від 107.07 грн 1+: 107.07 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| STM32F103C8T6 | Є в наявності | від 112.15 грн 1+: 112.15 грн4+: 107.82 грн12+: 104.94 грн50+: 102.77 грн | IMRAD | Купити |
| STM32F103C8T6 | 10 | 123.8 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| STM32F103C8T6 | 16 шт. | від 168 грн 1+: 168 грн | НІКОМ | Купити |
| STM32F103C8T6 | 16 шт. | від 204 грн 1+: 204 грн | НІКОМ | Купити |
| STM32F103C8T6 | 11 шт. | від 282.8 грн 1+: 282.8 грн | Radio Store | Купити |
| STM32F103C8T6 | 4 шт. | від 288.4 грн 1+: 288.4 грн | IntCom | Купити |
| STM32F103C8T6 | 20 шт. | від 289.74 грн 1+: 289.74 грн10+: 270.42 грн100+: 251.11 грн | Віаком | Купити |
| STM32F103C8T6 | 21 шт. | від 353.1 грн 1+: 353.1 грн | IntCom | Купити |
| STM32F103C8T6 | 1 шт. | від 463.4 грн 1+: 463.4 грн | Filur | Купити |
| STM32F103C8T6 | 6 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM32F103C8T6 | 517 | від 360.91 грн 1+: 360.91 грн3+: 323.14 грн9+: 305.65 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F103C8T6TR | 4102 | від 430.15 грн 1+: 430.15 грн10+: 329.64 грн25+: 304.5 грн100+: 276.88 грн250+: 263.96 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F103C8T6TR | 41 | від 470.72 грн 1+: 470.72 грн10+: 358.81 грн25+: 330.83 грн100+: 303.55 грн250+: 290.26 грн500+: 278.37 грн1000+: 262.99 грн2400+: 262.99 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F103C8T6 | 41 | від 517.58 грн 1+: 517.58 грн10+: 377.69 грн25+: 351.11 грн100+: 323.84 грн250+: 310.55 грн500+: 295.16 грн1000+: 262.99 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
