
AD8009ARZ
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
AD8009ARZ — електронний компонент виробника Analog Devices, категорія Op Amps. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD8009ARZ.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 417.3 до 467.18 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Amplifier Type: | Current Feedback |
| Number of Circuits: | 1 |
| Slew Rate: | 5500V/µs |
| Voltage - Supply Span (Min): | 5 V |
| Voltage - Supply Span (Max): | 12 V |
| Voltage - Input Offset: | 2 mV |
| Current - Input Bias: | 50 µA |
| Current - Supply: | 16mA |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| -3db Bandwidth: | 1 GHz |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Current - Output / Channel: | 175 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD8009ARZ-REEL | 1616 | від 417.3 грн 1+: 417.3 грн10+: 319.65 грн25+: 295.2 грн100+: 268.31 грн250+: 257.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD8009ARZ-REEL7 | 1464 | від 417.3 грн 1+: 417.3 грн10+: 319.65 грн25+: 295.2 грн100+: 268.31 грн250+: 257.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD8009ARZ | 1459 | від 417.3 грн 1+: 417.3 грн10+: 319.65 грн98+: 268.63 грн196+: 258.59 грн294+: 253.55 грн588+: 246.17 грн1078+: 240.8 грн2548+: 234.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD8009ARZ | 52 | від 467.18 грн 1+: 467.18 грн5+: 413.09 грн25+: 370.94 грн98+: 346.35 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Op Amps
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
