
AD823ARZ
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AD823ARZ — електронний компонент виробника Analog Devices, категорія Op Amps. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD823ARZ.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 627.03 до 698.65 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Amplifier Type: | J-FET |
| Number of Circuits: | 2 |
| Slew Rate: | 25V/µs |
| Voltage - Supply Span (Min): | 3 V |
| Voltage - Supply Span (Max): | 36 V |
| Voltage - Input Offset: | 700 µV |
| Current - Input Bias: | 5 pA |
| Current - Supply: | 7mA |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| -3db Bandwidth: | 16 MHz |
| Current - Output / Channel: | 17 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD823ARZ-RL | 8240 | від 627.03 грн 1+: 627.03 грн10+: 487.09 грн25+: 452.08 грн100+: 413.54 грн250+: 405.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD823ARZ-R7 | 4692 | від 627.03 грн 1+: 627.03 грн10+: 487.09 грн25+: 452.08 грн100+: 413.54 грн250+: 405.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD823ARZ | 3135 | від 627.03 грн 1+: 627.03 грн10+: 487.09 грн98+: 414 грн196+: 399.59 грн294+: 392.38 грн588+: 381.8 грн1078+: 374.1 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD823ARZ | 705 | від 698.65 грн 1+: 698.65 грн3+: 629.14 грн10+: 556.11 грн25+: 499.24 грн98+: 466.24 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Op Amps
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
