
LMC6035IM
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
LMC6035IM — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Op Amps. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LMC6035IM.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 134.06 до 154.41 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Amplifier Type: | CMOS |
| Number of Circuits: | 2 |
| Gain Bandwidth Product: | 1.4 MHz |
| Slew Rate: | 1.5V/µs |
| Voltage - Input Offset: | 500 µV |
| Current - Input Bias: | 0.02 pA |
| Output Type: | Single Ended, Rail-to-Rail |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Op Amps
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
