
LMV358ID
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
LMV358ID — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Op Amps. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LMV358ID.
Всього пропозицій
25
Ціни
від 8.9 до 78 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Amplifier Type: | Standard (General Purpose) |
| Number of Circuits: | 2 |
| Gain Bandwidth Product: | 1.3 MHz |
| Slew Rate: | 0.45V/µs |
| Voltage - Input Offset: | 100 µV |
| Current - Input Bias: | 16 nA |
| Current - Supply: | 162µA |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 75 |
| Current - Output / Channel: | 160 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LMV358ID | 190 шт. | від 8.9 грн 10+: 8.9 грн50+: 7.79 грн100+: 7.03 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| LMV358IDR | Є в наявності | від 12.8 грн 1+: 12.8 грн10+: 12.03 грн | IMRAD | Купити |
| LMV358ID | 1 шт. | від 19.14 грн 1+: 19.14 грн10+: 17.86 грн100+: 16.59 грн | Віаком | Купити |
| LMV358IDGKR | 6 шт. | від 34.56 грн 1+: 34.56 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LMV358IDR-EV | 2475 | від 17.57 грн 1+: 17.57 грн10+: 11.95 грн25+: 10.57 грн100+: 9.03 грн250+: 8.31 грн500+: 7.87 грн1000+: 7.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LMV358IDGK6 | 8220 | від 18.27 грн 1133+: 18.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LMV358IDR | 2864 | від 24.59 грн 1+: 24.59 грн10+: 17.07 грн25+: 15.21 грн100+: 13.1 грн250+: 12.1 грн500+: 11.5 грн1000+: 11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LMV358IDR | 1727 | від 24.87 грн 1+: 24.87 грн10+: 17.57 грн25+: 15.74 грн50+: 14.55 грн92+: 10.54 грн252+: 9.98 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LMV358IDT | 22216 | від 25.3 грн 1+: 25.3 грн10+: 12.44 грн50+: 9.06 грн100+: 8.36 грн133+: 7.31 грн365+: 6.89 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LMV358IDGKR | 14371 | від 28.11 грн 1+: 28.11 грн10+: 19.39 грн25+: 17.22 грн100+: 14.9 грн250+: 13.84 грн500+: 13.14 грн1000+: 12.58 грн2500+: 11.59 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LMV358IDR | 169 | від 28.11 грн 1+: 28.11 грн10+: 19.39 грн25+: 17.64 грн100+: 15.25 грн250+: 13.84 грн500+: 13.14 грн1000+: 12.58 грн2500+: 11.88 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LMV358IDGKRG4 | 3370 | від 30.92 грн 1+: 30.92 грн10+: 29.37 грн25+: 26.14 грн100+: 22.56 грн250+: 20.87 грн500+: 19.89 грн1000+: 18.97 грн2500+: 13.49 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LMV358IDR2G | 1833 | від 33.73 грн 1+: 33.73 грн10+: 23.61 грн25+: 21.08 грн100+: 18.29 грн250+: 16.96 грн500+: 16.16 грн1000+: 15.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LMV358IDR2G | 794 | від 33.73 грн 1+: 33.73 грн10+: 23.61 грн25+: 21.08 грн100+: 18.34 грн250+: 17 грн500+: 16.16 грн1000+: 15.53 грн2500+: 14.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LMV358IDRG4 | 2640 | від 35.13 грн 1+: 35.13 грн10+: 24.73 грн25+: 22.13 грн100+: 19.25 грн250+: 17.85 грн500+: 17 грн1000+: 16.37 грн2500+: 15.53 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LMV358IDT | 18232 | від 35.84 грн 1+: 35.84 грн10+: 25.3 грн25+: 22.63 грн100+: 19.65 грн250+: 18.23 грн500+: 17.38 грн1000+: 16.68 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LMV358IDRG4 | 15351 | від 36.54 грн 1+: 36.54 грн10+: 25.51 грн25+: 22.77 грн100+: 19.78 грн250+: 18.36 грн500+: 17.5 грн1000+: 16.79 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LMV358IDT | 4154 | від 36.54 грн 1+: 36.54 грн10+: 25.37 грн25+: 22.7 грн100+: 19.67 грн250+: 18.34 грн500+: 17.43 грн1000+: 16.72 грн2500+: 15.88 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LMV358IDRE4 | 2177 | від 37.24 грн 1+: 37.24 грн10+: 25.58 грн25+: 22.91 грн100+: 19.89 грн250+: 18.41 грн500+: 17.57 грн1000+: 16.86 грн2500+: 15.04 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LMV358IDRG4Q1 | 20000 | від 46.38 грн 453+: 46.38 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LMV358IDRQ1 | 11805 | від 46.38 грн 453+: 46.38 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LMV358IDDUR | 9 | від 61.84 грн 1+: 61.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LMV358ID | 25397 | від 72.38 грн 1+: 72.38 грн10+: 52.21 грн25+: 42.58 грн75+: 40.26 грн300+: 38.44 грн525+: 37.17 грн1050+: 35.91 грн2550+: 34.5 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LMV358ID | 7718 | від 74.48 грн 1+: 74.48 грн10+: 53.82 грн75+: 43.83 грн150+: 41.51 грн300+: 39.6 грн525+: 38.31 грн1050+: 36.97 грн2550+: 35.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LMV358ID | 291 | від 78 грн 1+: 78 грн5+: 73.78 грн18+: 55.51 грн49+: 52 грн300+: 49.89 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Op Amps
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
