Зображення корпусу уточнюється
OPA1688
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
OPA1688 — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Op Amps. Корпус: 8-WFDFN Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників OPA1688.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 86.7 до 2185.72 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Amplifier Type: | Audio |
| Number of Circuits: | 2 |
| Gain Bandwidth Product: | 10 MHz |
| Slew Rate: | 8V/µs |
| Voltage - Input Offset: | 250 µV |
| Current - Input Bias: | 10 pA |
| Current - Supply: | 1.6mA (x2 Channels) |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| OPA1688IDR | 92 шт. | від 86.7 грн 1+: 86.7 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| OPA1688IDR | 1000 | від 103.52 грн 1+: 103.52 грн10+: 76.24 грн18+: 54.56 грн49+: 51.76 грн2500+: 50.36 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| OPA1688IDRGR | 7560 | від 116.8 грн 1+: 116.8 грн10+: 86.03 грн25+: 78.34 грн100+: 69.24 грн250+: 65.19 грн500+: 62.67 грн1000+: 59.45 грн3000+: 54 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| OPA1688IDRGR | 935 | від 116.8 грн 1+: 116.8 грн10+: 85.61 грн25+: 77.8 грн100+: 69.17 грн250+: 65.06 грн500+: 62.58 грн1000+: 62.17 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| OPA1688IDR | 5001 | від 134.29 грн 1+: 134.29 грн10+: 98.62 грн25+: 89.53 грн100+: 79.73 грн250+: 74.84 грн500+: 68.26 грн1000+: 60.29 грн2500+: 56.72 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| OPA1688ID | 670 | від 151.08 грн 1+: 151.08 грн10+: 111.91 грн25+: 93.72 грн75+: 88.13 грн300+: 84.63 грн525+: 81.83 грн1050+: 79.73 грн2550+: 76.94 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| OPA1688IDRGT | 14794 | від 155.97 грн 1+: 155.97 грн10+: 115.2 грн25+: 105.05 грн100+: 93.91 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| OPA1688ID | 4300 | від 155.97 грн 1+: 155.97 грн10+: 115.2 грн75+: 95.89 грн150+: 91.39 грн300+: 87.69 грн525+: 85.19 грн1050+: 82.58 грн2550+: 79.91 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| OPA1688IDRGT | 273 | від 155.97 грн 1+: 155.97 грн10+: 115.41 грн25+: 105.61 грн100+: 94.42 грн250+: 88.13 грн500+: 83.23 грн1000+: 80.43 грн2500+: 78.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| OPA1688EVM | 4 | від 2185.72 грн 1+: 2185.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Op Amps
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
