
OPA2251PA
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
OPA2251PA — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Op Amps. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників OPA2251PA.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 483.98 до 670.83 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Amplifier Type: | Standard (General Purpose) |
| Number of Circuits: | 2 |
| Gain Bandwidth Product: | 35 kHz |
| Slew Rate: | 0.01V/µs |
| Voltage - Input Offset: | 100 µV |
| Current - Input Bias: | 20 nA |
| Current - Supply: | 27µA (x2 Channels) |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Current - Output / Channel: | 50 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| OPA2251PA | 133 | від 483.98 грн 44+: 483.98 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| OPA2251PA | 111 | від 670.83 грн 1+: 670.83 грн10+: 522.75 грн50+: 463.36 грн100+: 453.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| OPA2251PA | 58 | від 670.83 грн 1+: 670.83 грн10+: 523.32 грн50+: 462.91 грн100+: 444.64 грн250+: 434.81 грн500+: 430.59 грн1000+: 424.97 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Op Amps
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
