Зображення корпусу уточнюється
TL064CN
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
TL064CN — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Op Amps. Корпус: 14-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TL064CN.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 9 до 64.36 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Amplifier Type: | J-FET |
| Number of Circuits: | 4 |
| Gain Bandwidth Product: | 1 MHz |
| Slew Rate: | 3.5V/µs |
| Voltage - Supply Span (Min): | 10 V |
| Voltage - Input Offset: | 3 mV |
| Current - Input Bias: | 30 pA |
| Current - Supply: | 200µA (x4 Channels) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 25 |
| Current - Output / Channel: | 20 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TL064CN | 146 шт. | від 9 грн 3+: 9 грн10+: 7.5 грн | Радіомаг | Купити |
| TL064CN | 98 | 18.63 грн | Квазар-Мікро (станом на 23.05.2026) | Купити |
| TL064CN | Є в наявності | від 23.9 грн 1+: 23.9 грн | Importtime | Купити |
| TL064CN | Є в наявності | від 26.7 грн 1+: 26.7 грн | Importtime | Купити |
| TL064CN | 61 шт. | від 30.5 грн 1+: 30.5 грн | IntCom | Купити |
| TL064CN | 31 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TL064CN | 142184 | від 37.94 грн 559+: 37.94 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TL064CNSR | 3968 | від 57.62 грн 1+: 57.62 грн10+: 41.46 грн25+: 38.01 грн100+: 33.17 грн250+: 30.92 грн500+: 29.51 грн1000+: 28.39 грн2000+: 27.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TL064CNSR | 10 | від 57.62 грн 1+: 57.62 грн10+: 41.39 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TL064CN | 1821 | від 59.02 грн 1+: 59.02 грн10+: 41.11 грн25+: 36.96 грн100+: 32.39 грн250+: 30.21 грн500+: 28.88 грн1000+: 27.9 грн2500+: 25.86 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TL064CN | 1775 | від 64.36 грн 1+: 64.36 грн10+: 46.45 грн25+: 42.37 грн31+: 31.48 грн85+: 29.79 грн5000+: 29.51 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Op Amps
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
