
AD5242BRZ10
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
AD5242BRZ10 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Potentiometers. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD5242BRZ10.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 331.55 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Taper: | Linear |
| Features: | Selectable Address |
| Interface: | I2C |
| Tolerance: | -30%, +50% |
| Memory Type: | Volatile |
| Configuration: | Potentiometer |
| Number of Taps: | 256 |
| Resistance (Ohms): | 100k |
| Number of Circuits: | 2 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD5242BRZ100-REEL7 | 3197 | від 331.55 грн 1+: 331.55 грн10+: 252.1 грн25+: 232.14 грн100+: 210.23 грн250+: 199.9 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD5242BRZ100 | 165 | від 331.55 грн 1+: 331.55 грн10+: 252.1 грн48+: 220.77 грн144+: 205.74 грн288+: 198.38 грн528+: 193.02 грн1008+: 188.23 грн2544+: 182.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Potentiometers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
