
AD7376ARUZ10
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
AD7376ARUZ10 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Potentiometers. Корпус: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7376ARUZ10.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 994.65 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 33V, ±4.5V ~ 16.5V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Taper: | Linear |
| Features: | Cascade Pin |
| Interface: | SPI |
| Tolerance: | ±30% |
| Memory Type: | Volatile |
| Configuration: | Potentiometer |
| Number of Taps: | 128 |
| Resistance (Ohms): | 10k |
| Number of Circuits: | 1 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD7376ARUZ10-R7 | 978 | від 994.65 грн 1+: 994.65 грн10+: 784.2 грн25+: 731.66 грн100+: 673.86 грн250+: 672.78 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD7376ARUZ100-R7 | 515 | від 994.65 грн 1+: 994.65 грн10+: 784.2 грн25+: 731.66 грн100+: 673.86 грн250+: 672.78 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD7376ARUZ10 | 85 | від 994.65 грн 1+: 994.65 грн10+: 784.2 грн96+: 675.26 грн192+: 653.54 грн288+: 642.65 грн576+: 626.7 грн1056+: 615.08 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD7376ARUZ100 | 66 | від 994.65 грн 1+: 994.65 грн10+: 784.2 грн96+: 675.26 грн192+: 653.54 грн288+: 642.65 грн576+: 626.7 грн1056+: 615.08 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Potentiometers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
