
AD7376ARWZ50
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
AD7376ARWZ50 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Potentiometers. Корпус: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7376ARWZ50.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 994.79 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 33V, ±4.5V ~ 16.5V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Taper: | Linear |
| Features: | Cascade Pin |
| Interface: | SPI |
| Tolerance: | ±30% |
| Memory Type: | Volatile |
| Configuration: | Potentiometer |
| Number of Taps: | 128 |
| Resistance (Ohms): | 50k |
| Number of Circuits: | 1 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD7376ARWZ50 | 42 | від 994.79 грн 1+: 994.79 грн10+: 784.31 грн47+: 702.64 грн141+: 662.78 грн282+: 643.28 грн517+: 629.07 грн1034+: 615.54 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Potentiometers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
