Зображення корпусу уточнюється
PV37W104C01B00
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
PV37W104C01B00 — електронний компонент виробника Bourns, категорія Potentiometers. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PV37W104C01B00.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 133.48 до 155.26 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Bourns |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 100 |
| Tolerance: | ±10% |
| Resistance: | 100 kOhms |
| Power (Watts): | 0.25W, 1/4W |
| Adjustment Type: | Top Adjustment |
| Number of Turns: | 12.0 |
| Size / Dimension: | Rectangular - 0.252" x 0.157" Face (6.40mm x 4.00mm) |
| Power Dissipation: | 0.25 W |
| Termination Style: | PC Pins |
| Resistive Material: | Cermet |
| Temperature Coefficient: | ±150ppm/°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PV37W104C01B00 | 11988 | від 133.48 грн 1+: 133.48 грн10+: 116.62 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PV37W104C01B00 | 1450 | від 155.26 грн 1+: 155.26 грн10+: 129.55 грн25+: 120.39 грн50+: 113.82 грн100+: 107.61 грн300+: 98.4 грн500+: 94.37 грн1000+: 89.15 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Potentiometers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
