Зображення корпусу уточнюється
AD-155A
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
AD-155A — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD-155A.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 3131.83 до 4712.92 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 51.55 W |
| Drain-Source Voltage: | 13.8 V |
| Continuous Drain Current: | 10.5 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Power (Watts): | 152W |
| Voltage - Input: | 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 2 |
| Standard Pack Qty: | 16 |
| Current - Output 1: | 10.5 A |
| Current - Output 2: | 500 mA |
| Voltage - Output 1: | 13.8V |
| Voltage - Output 2: | 13.3V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AD-155A | 99 шт. | від 3131.83 грн 1+: 3131.83 грн | SEA | Купити |
| AD-155A | 65 | від 3182.91 грн 1+: 3182.91 грн | vdmais | Купити |
| AD-155A | Є в наявності | від 4076.94 грн 1+: 4076.94 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD-155A | 321 | від 3639.31 грн 1+: 3639.31 грн2+: 3444.11 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| AD-155A | 43 | від 4711.52 грн 1+: 4711.52 грн5+: 4486.82 грн10+: 4290.22 грн25+: 4163.86 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD-155A | 89 | від 4712.92 грн 1+: 4712.92 грн5+: 4557.04 грн48+: 4512.1 грн112+: 4508.59 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
