Зображення корпусу уточнюється
AD-155B
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
AD-155B — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD-155B.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 3155.57 до 4714.75 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 151.55 W |
| Drain-Source Voltage: | 27.6 V |
| Continuous Drain Current: | 5 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Power (Watts): | 152W |
| Voltage - Input: | 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 2 |
| Standard Pack Qty: | 16 |
| Current - Output 1: | 5 A |
| Current - Output 2: | 500 mA |
| Voltage - Output 1: | 27.6V |
| Voltage - Output 2: | 27.1V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AD-155B | 8 шт. | від 3155.57 грн 1+: 3155.57 грн | SEA | Купити |
| AD-155B | 14 | від 3245.26 грн 1+: 3245.26 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD-155B | 295 | від 3703.95 грн 1+: 3703.95 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| AD-155B | 7 | від 4713.35 грн 1+: 4713.35 грн5+: 4488.57 грн10+: 4291.89 грн25+: 4165.48 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD-155B | 26 | від 4714.75 грн 1+: 4714.75 грн5+: 4489.27 грн10+: 4293.29 грн16+: 4166.15 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
