Зображення корпусу уточнюється
ADD-55B
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
ADD-55B — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADD-55B.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 1294 до 2859.84 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 55.12 W |
| Drain-Source Voltage: | 27.6 V |
| Continuous Drain Current: | 1.3 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Voltage - Input: | 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 3 |
| Standard Pack Qty: | 24 |
| Current - Output 1: | 1.3 A |
| Current - Output 2: | 3 A |
| Voltage - Output 1: | 27.6V |
| Voltage - Output 2: | 5V |
| Voltage - Output 3: | 26.5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ADD-55B | Є в наявності | від 1294 грн 1+: 1294 грн | IMRAD | Купити |
| ADD-55B | 19 | від 1729.11 грн 1+: 1729.11 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADD-55B | 7 | від 2498.06 грн 1+: 2498.06 грн2+: 2364.58 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ADD-55B | 1 | від 2859.14 грн 1+: 2859.14 грн5+: 2718.64 грн10+: 2599.21 грн25+: 2528.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADD-55B | 3 | від 2859.84 грн 1+: 2859.84 грн5+: 2718.64 грн10+: 2599.92 грн24+: 2580.25 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
