Зображення корпусу уточнюється
ADS-15524
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
ADS-15524 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADS-15524.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 4064.55 до 4893.61 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 154.2 W |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Continuous Drain Current: | 5.8 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Power (Watts): | 154W |
| Voltage - Input: | 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 2 |
| Standard Pack Qty: | 16 |
| Current - Output 1: | 5.8 A |
| Current - Output 2: | 3 A |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 2: | 5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADS-15524 | 26 | від 4064.55 грн 1+: 4064.55 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ADS-15524 | 597 | від 4892.91 грн 1+: 4892.91 грн5+: 4661.25 грн10+: 4457.67 грн25+: 4331.34 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADS-15524 | 40 | від 4893.61 грн 1+: 4893.61 грн5+: 4661.95 грн10+: 4458.37 грн16+: 4332.01 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
