Зображення корпусу уточнюється
AME1-24SBAZ
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
AME1-24SBAZ — електронний компонент виробника aimtec, категорія Power Supplies. Корпус: 4-DIP Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AME1-24SBAZ.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 2448.88 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | aimtec |
|---|---|
| Корпус: | 4-DIP Module |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 80°C |
| Type: | Enclosed |
| Efficiency: | 55% |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 1 W |
| Package / Case: | 4-DIP Module |
| Approval Agency: | CB, CE, cULus, cURus, FCC, UL |
| Voltage - Input: | 90 ~ 528 VAC |
| Size / Dimension: | 1.40" L x 0.92" W x 0.76" H (35.6mm x 23.3mm x 19.3mm) |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Current - Output (Max): | 42mA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AME1-24SBAZ | 53 | від 2448.88 грн 1+: 2448.88 грн10+: 2152.57 грн25+: 2044.81 грн50+: 1966.89 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
