Зображення корпусу уточнюється
AMEC15-5SMAZ
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
AMEC15-5SMAZ — електронний компонент виробника AIMTEC, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AMEC15-5SMAZ.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1250.58 до 1862.58 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | AIMTEC |
|---|---|
| Power Dissipation: | 15 W |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 80°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Features: | Universal Input |
| Efficiency: | 76% |
| Applications: | ITE (Commercial), Medical |
| Power (Watts): | 15W |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC, 130 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Current - Output 1: | 3 A |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Isolation: | 4 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
