Зображення корпусу уточнюється
AMES15-15SMAZ
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
AMES15-15SMAZ — електронний компонент виробника aimtec, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AMES15-15SMAZ.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 1474.29 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | aimtec |
|---|---|
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 80°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Features: | Universal Input |
| Efficiency: | 83% |
| Applications: | ITE (Commercial), Medical |
| Power (Watts): | 15W |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC, 130 ~ 370 VDC |
| Size / Dimension: | 3.62" L x 2.56" W x 0.94" H (91.9mm x 65.0mm x 23.9mm) |
| Number of Outputs: | 1 |
| Current - Output 1: | 1 A |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Isolation: | 4 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AMES15-15SMAZ | 46 | від 1474.29 грн 4+: 1474.29 грн20+: 1414.73 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
