Зображення корпусу уточнюється
APV-12-12
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
APV-12-12 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників APV-12-12.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 441.51 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 12 W |
| Drain-Source Voltage: | 12 V |
| Continuous Drain Current: | 1 A |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Power (Watts): | 12 W |
| Voltage - Output: | 12V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 3.75 kV |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Current - Output (Max): | 1A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
