Зображення корпусу уточнюється
APV-12-5
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
APV-12-5 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників APV-12-5.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 441.45 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 10 W |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Continuous Drain Current: | 2 A |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Voltage - Output: | 5V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 120 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Current - Output (Max): | 2A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| APV-12-5 | 47 | від 441.45 грн 1+: 441.45 грн3+: 365.77 грн12+: 346.15 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| APV-12-5 | 43 | від 441.45 грн 1+: 441.45 грн5+: 430.94 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| APV-12-5 | 20 | від 441.45 грн 1+: 441.45 грн5+: 420.42 грн10+: 399.4 грн25+: 385.39 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
