Зображення корпусу уточнюється
B0515S-1WR3
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
B0515S-1WR3 — електронний компонент виробника Mornsun America, LLC, категорія Power Supplies. Корпус: 4-SIP Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B0515S-1WR3.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 75.47 до 97.27 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Mornsun America, LLC |
|---|---|
| Корпус: | 4-SIP Module |
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| Type: | Isolated Module |
| Efficiency: | 83% |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 1 W |
| Package / Case: | 4-SIP Module |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Isolation: | 3 kV |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Current - Output (Max): | 67mA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| B0515S-1WR3 | 4 | від 75.47 грн 1+: 75.47 грн | vdmais | Купити |
| B0515S-1WR3 | 79 | від 77.63 грн 1+: 77.63 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B0515S-1WR3 | 1449 | від 97.27 грн 43+: 97.27 грн86+: 95.69 грн129+: 94.78 грн215+: 93.64 грн301+: 92.9 грн430+: 92.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
