Зображення корпусу уточнюється
CSP-3000-120
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
CSP-3000-120 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CSP-3000-120.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 24496.1 до 29876.9 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Drain-Source Voltage: | 120 V |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 65°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Features: | Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off |
| Efficiency: | 92% |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 3000W |
| Voltage - Input: | 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC |
| Size / Dimension: | 10.94" L x 7.00" W x 2.50" H (278.0mm x 177.8mm x 63.5mm) |
| Number of Outputs: | 1 |
| Current - Output 1: | 25 A |
| Voltage - Output 1: | 120V |
| Voltage - Isolation: | 3 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
