Зображення корпусу уточнюється
DCV010505DP-U
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
DCV010505DP-U — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power Supplies. Корпус: 14-SMD Module, 7 Leads. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників DCV010505DP-U.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1041.31 до 1063.78 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-SMD Module, 7 Leads |
| Power Dissipation: | 1 W |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Type: | Isolated Module |
| Power (Watts): | 1 W |
| Number of Outputs: | 2 |
| Standard Pack Qty: | 25 |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | -5V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Current - Output (Max): | 100mA, 100mA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| DCV010505DP-U | 9 | від 1041.31 грн 1+: 1041.31 грн5+: 1025.16 грн10+: 1007.6 грн25+: 985.84 грн50+: 970.39 грн100+: 955.64 грн250+: 946.52 грн500+: 940.9 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| DCV010505DP-U | 67 | від 1063.78 грн 1+: 1063.78 грн5+: 1024.04 грн10+: 1007.39 грн25+: 985.84 грн50+: 969.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
