Зображення корпусу уточнюється
DRC-40A
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
DRC-40A — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників DRC-40A.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 1463.57 до 2194.96 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 40.02 W |
| Drain-Source Voltage: | 13.8 V |
| Continuous Drain Current: | 1.9 A |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Input Type: | AC or DC |
| Power (Watts): | 40W |
| Number of Outputs: | 2 |
| Standard Pack Qty: | 42 |
| AC Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 13.8V |
| Voltage - Output 2: | 13.8V |
| Current - Output (Max): | 1.9A, 1A |
| DC Voltage - Input (Max): | 370V |
| DC Voltage - Input (Min): | 127V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| DRC-40A | 104 шт. | від 1463.57 грн 1+: 1463.57 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| DRC-40A | 184 | від 1685.89 грн 1+: 1685.89 грн3+: 1595.32 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| DRC-40A | 373 | від 2134.58 грн 1+: 2134.58 грн5+: 2036.27 грн10+: 1944.99 грн25+: 1888.82 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DRC-40A | 239 | від 2194.96 грн 1+: 2194.96 грн5+: 2074.19 грн10+: 2048.21 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
