Зображення корпусу уточнюється
ELG-100-C1400A
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
ELG-100-C1400A — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ELG-100-C1400A.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 1721.33 до 2641.86 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 100.8 W |
| Drain-Source Voltage: | 72 V |
| Continuous Drain Current: | 1.4 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 90°C (With Derating) |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Voltage - Output: | 35 ~ 72V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 16 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ELG-100-C1400A-3Y | 113 шт. | від 1721.33 грн 1+: 1721.33 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ELG-100-C1400A | 6 | від 2468.36 грн 1+: 2468.36 грн2+: 2337.01 грн5+: 2336.3 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ELG-100-C1400A | 10 | від 2641.16 грн 1+: 2641.16 грн5+: 2514.72 грн10+: 2409.36 грн25+: 2339.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ELG-100-C1400A | 10 | від 2641.86 грн 1+: 2641.86 грн5+: 2515.42 грн10+: 2410.06 грн16+: 2388.99 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
