Зображення корпусу уточнюється
ELG-150-12A
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
ELG-150-12A — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ELG-150-12A.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 2325.64 до 2862.05 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 120 W |
| Drain-Source Voltage: | 12 V |
| Continuous Drain Current: | 10 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 90°C |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Constant Current, Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Voltage - Output: | 6 ~ 12V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 16 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Current - Output (Max): | 10A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ELG-150-12A | 33 | від 2325.64 грн 1+: 2325.64 грн2+: 2201.2 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ELG-150-12AB | 6 | від 2669.42 грн 1+: 2669.42 грн2+: 2526.71 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ELG-150-12A | 9 | від 2861.35 грн 1+: 2861.35 грн5+: 2720.74 грн10+: 2601.23 грн25+: 2530.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ELG-150-12A-3Y | 1 | від 2861.35 грн 1+: 2861.35 грн5+: 2720.74 грн10+: 2601.23 грн25+: 2530.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ELG-150-12A | 79 | від 2862.05 грн 1+: 2862.05 грн5+: 2720.74 грн10+: 2601.93 грн16+: 2531.63 грн112+: 2530.22 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ELG-150-12A-3Y | 3 | від 2862.05 грн 1+: 2862.05 грн5+: 2720.74 грн10+: 2601.93 грн16+: 2582.25 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
