Зображення корпусу уточнюється
EPS-35-15
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
EPS-35-15 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників EPS-35-15.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 557.17 до 842.92 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 36 W |
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Continuous Drain Current: | 2.4 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Open Frame |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 36W |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 120 |
| Current - Output 1: | 2.4 A |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| EPS-35-15 | 2 | від 557.17 грн 1+: 557.17 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| EPS-35-15 | 121 | від 842.92 грн 1+: 842.92 грн2+: 696.11 грн6+: 658.89 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| EPS-35-15 | 117 | від 842.92 грн 1+: 842.92 грн5+: 800.78 грн10+: 765.66 грн20+: 745.28 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| EPS-35-15 | 39 | від 842.92 грн 1+: 842.92 грн5+: 800.78 грн10+: 765.66 грн25+: 744.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
