Зображення корпусу уточнюється
ERP-350-48
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
ERP-350-48 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ERP-350-48.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 3153.19 до 3153.89 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 350.4 W |
| Drain-Source Voltage: | 48 V |
| Continuous Drain Current: | 7.3 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 60°C (With Derating) |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Enclosed |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 350W |
| Voltage - Input: | 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 9 |
| Current - Output 1: | 7.3 A |
| Voltage - Output 1: | 48V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
