Зображення корпусу уточнюється
GSM12E15-P1J
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
GSM12E15-P1J — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GSM12E15-P1J.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 1033.88 до 1157.41 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 12 W |
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Continuous Drain Current: | 0.8 A |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Form: | Wall Mount (Class II) |
| Input Type: | Fixed Blade |
| Applications: | Medical |
| Polarization: | Positive Center |
| Power (Watts): | 12 W |
| Region Utilized: | Europe |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC |
| Voltage - Output: | 15V |
| Standard Pack Qty: | 90 |
| Current - Output (Max): | 800mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GSM12E15-P1J | 5 | від 1033.88 грн 1+: 1033.88 грн3+: 977.72 грн20+: 954.56 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| GSM12E15-P1J | 5 | від 1150.39 грн 1+: 1150.39 грн5+: 1099.29 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| GSM12E15-P1J | 32 | від 1157.41 грн 1+: 1157.41 грн10+: 1139.86 грн20+: 1100.55 грн90+: 1095.64 грн180+: 1087.92 грн540+: 1082.31 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
