Зображення корпусу уточнюється
GSM160B24-R7B
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
GSM160B24-R7B — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GSM160B24-R7B.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 4056.69 до 4057.39 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 160 W |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Continuous Drain Current: | 6.67 A |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C |
| Packaging: | Bulk |
| Form: | Desktop (Class II) |
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Power (Watts): | 160 W |
| Region Utilized: | International |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Standard Pack Qty: | 20 |
| Current - Output (Max): | 6.67A |
| No Load Power Consumption: | 150mW (Max) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
