Зображення корпусу уточнюється
GSM18B07-P1J
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
GSM18B07-P1J — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GSM18B07-P1J.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 1039.09 до 1082.67 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 15 W |
| Drain-Source Voltage: | 7.5 V |
| Continuous Drain Current: | 2 A |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 60°C |
| Form: | Desktop (Class II) |
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Polarization: | Positive Center |
| Power (Watts): | 15 W |
| Region Utilized: | International |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 7.5V |
| Standard Pack Qty: | 60 |
| Current - Output (Max): | 2A |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GSM18B07-P1J | 6 | від 1039.09 грн 1+: 1039.09 грн3+: 982.14 грн20+: 956.13 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| GSM18B07-P1J | 6 | від 1082.67 грн 1+: 1082.67 грн5+: 1033.46 грн10+: 984.25 грн20+: 974.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| GSM18B07-P1J | 6 | від 1082.67 грн 1+: 1082.67 грн5+: 1033.46 грн10+: 984.25 грн25+: 956.13 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
