Зображення корпусу уточнюється
GSM25B12-P1J
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
GSM25B12-P1J — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GSM25B12-P1J.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 1094.94 до 1095.64 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 25 W |
| Drain-Source Voltage: | 12 V |
| Continuous Drain Current: | 2.08 A |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 60°C |
| Packaging: | Bulk |
| Form: | Desktop (Class II) |
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Power (Watts): | 25 W |
| Region Utilized: | International |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Standard Pack Qty: | 60 |
| Current - Output (Max): | 2.08A |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GSM25B12-P1J | 835 | від 1094.94 грн 1+: 1094.94 грн2+: 960.18 грн3+: 907.54 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| GSM25B12-P1J | 253 | від 1094.94 грн 1+: 1094.94 грн5+: 1038.79 грн10+: 996.68 грн25+: 968.6 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| GSM25B12-P1J | 107 | від 1095.64 грн 1+: 1095.64 грн5+: 1038.79 грн10+: 996.68 грн20+: 968.6 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
