Зображення корпусу уточнюється
GST90A12-P1M
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
GST90A12-P1M — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GST90A12-P1M.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 1815.94 до 2095.53 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 80 W |
| Drain-Source Voltage: | 12 V |
| Continuous Drain Current: | 6.67 A |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C |
| Packaging: | Bulk |
| Form: | Desktop (Class I) |
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Power (Watts): | 80 W |
| Region Utilized: | International |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Standard Pack Qty: | 30 |
| Current - Output (Max): | 6.67A |
| No Load Power Consumption: | 150mW (Max) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GST90A12-P1M | 2847 | від 1815.94 грн 1+: 1815.94 грн2+: 1716.89 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| GST90A12-P1M | 3128 | від 2072.35 грн 1+: 2072.35 грн5+: 1974 грн10+: 1882.67 грн25+: 1826.47 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| GST90A12-P1M | 1025 | від 2095.53 грн 1+: 2095.53 грн5+: 1976.81 грн10+: 1887.59 грн20+: 1829.99 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
