Зображення корпусу уточнюється
HBG-160-48
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
HBG-160-48 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HBG-160-48.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 3548.73 до 4746.62 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 158.4 W |
| Drain-Source Voltage: | 48 V |
| Continuous Drain Current: | 3.3 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Constant Current, Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Voltage - Output: | 28.8 ~ 48V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 8 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Current - Output (Max): | 3.3A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HBG-160-48A | 35 | від 3548.73 грн 1+: 3548.73 грн2+: 3359.15 грн5+: 3358.45 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HBG-160-48 | 10 | від 3691.98 грн 1+: 3691.98 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HBG-160-48B | 32 | від 3705.32 грн 1+: 3705.32 грн2+: 3506.6 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HBG-160-48DA | 2 | від 3739.72 грн 1+: 3739.72 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HBG-160-48 | 5 | від 4283.2 грн 1+: 4283.2 грн5+: 4079.57 грн10+: 3897.01 грн25+: 3784.66 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HBG-160-48A | 5 | від 4283.2 грн 1+: 4283.2 грн5+: 4079.57 грн10+: 3897.01 грн25+: 3784.66 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HBG-160-48A | 15 | від 4283.9 грн 1+: 4283.9 грн5+: 4080.97 грн8+: 3897.71 грн24+: 3785.36 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HBG-160-48 | 2 | від 4283.9 грн 1+: 4283.9 грн5+: 4080.97 грн8+: 3897.71 грн24+: 3862.6 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HBG-160-48B | 42 | від 4402.56 грн 1+: 4402.56 грн5+: 4191.92 грн10+: 4009.35 грн25+: 3889.99 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HBG-160-48B | 9 | від 4403.27 грн 1+: 4403.27 грн5+: 4192.62 грн8+: 4010.06 грн24+: 3890.69 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HBG-160-48DA | 5 | від 4746.62 грн 1+: 4746.62 грн5+: 4521.93 грн10+: 4325.33 грн25+: 4198.94 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
