Зображення корпусу уточнюється
HEP-150-48A
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
HEP-150-48A — електронний компонент виробника MEAN WELL USA Inc., категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HEP-150-48A.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 5784.28 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL USA Inc. |
|---|---|
| Drain-Source Voltage: | 48 V |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Features: | Adjustable Output, IP65, PFC |
| Efficiency: | 94% |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 154W |
| Voltage - Input: | 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC |
| Size / Dimension: | 8.98" L x 2.68" W x 1.53" H (228.0mm x 68.0mm x 38.8mm) |
| Number of Outputs: | 1 |
| Current - Output 1: | 3.2 A |
| Voltage - Output 1: | 48V |
| Voltage - Isolation: | 3.75 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HEP-150-48A | 4 | від 5784.28 грн 1+: 5784.28 грн5+: 5504.51 грн10+: 5266.7 грн25+: 5112.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
