Зображення корпусу уточнюється
HLG-120H-30
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
HLG-120H-30 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HLG-120H-30.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 3264.89 до 3726.79 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 120 W |
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Continuous Drain Current: | 4 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 80°C |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Constant Current, Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Voltage - Output: | 27 ~ 33V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 12 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Current - Output (Max): | 4A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HLG-120H-30A | 10 | від 3264.89 грн 1+: 3264.89 грн2+: 3089.84 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HLG-120H-30A | 23 | від 3726.08 грн 1+: 3726.08 грн5+: 3550.32 грн10+: 3395.66 грн25+: 3297.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HLG-120H-30 | 7 | від 3726.08 грн 1+: 3726.08 грн5+: 3550.32 грн10+: 3395.66 грн25+: 3297.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HLG-120H-30A | 25 | від 3726.79 грн 1+: 3726.79 грн5+: 3396.36 грн12+: 3360.51 грн24+: 3297.23 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HLG-120H-30 | 6 | від 3726.79 грн 1+: 3726.79 грн5+: 3551.03 грн12+: 3396.36 грн24+: 3365.43 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
