Зображення корпусу уточнюється
HLG-120H-48A
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
HLG-120H-48A — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HLG-120H-48A.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 3092.18 до 3882.53 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 120 W |
| Drain-Source Voltage: | 48 V |
| Continuous Drain Current: | 2.5 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 80°C |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Constant Current, Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Voltage - Output: | 48V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 12 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Current - Output (Max): | 2.5A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HLG-120H-48A | 12 | від 3092.18 грн 1+: 3092.18 грн2+: 2927.11 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HLG-120H-48AB | 11 | від 3427.2 грн 1+: 3427.2 грн2+: 3243.95 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HLG-120H-48A | 25 | від 3706.97 грн 1+: 3706.97 грн5+: 3532.12 грн10+: 3378.24 грн25+: 3280.32 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HLG-120H-48A | 6 | від 3707.67 грн 1+: 3707.67 грн5+: 3532.82 грн12+: 3378.94 грн24+: 3280.32 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HLG-120H-48AB | 41 | від 3881.83 грн 1+: 3881.83 грн5+: 3699.98 грн10+: 3532.12 грн25+: 3434.2 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HLG-120H-48AB | 3 | від 3882.53 грн 1+: 3882.53 грн5+: 3699.98 грн12+: 3532.82 грн24+: 3497.84 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
