Зображення корпусу уточнюється
HLG-320H-C700DA
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
HLG-320H-C700DA — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HLG-320H-C700DA.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 7204.2 до 7205.6 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Drain-Source Voltage: | 428 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Type: | Constant Current |
| Features: | OTP, OVP, SCP |
| Topology: | AC DC Converter |
| Power (Watts): | 300 W |
| Voltage - Output: | 214 ~ 428V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 8 |
| Voltage - Isolation: | 3.75 kV |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
