Зображення корпусу уточнюється
HRP-200-36
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
HRP-200-36 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HRP-200-36.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 3621.57 до 4940.48 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 205.2 W |
| Drain-Source Voltage: | 36 V |
| Continuous Drain Current: | 5.7 A |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 205W |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 18 |
| Current - Output 1: | 5.7 A |
| Voltage - Output 1: | 36V |
| Voltage - Isolation: | 3 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HRP-200-36 | 22 | від 3621.57 грн 1+: 3621.57 грн2+: 3428.33 грн5+: 3427.63 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HRP-200-36 | 8 | від 4939.78 грн 1+: 4939.78 грн5+: 4707.9 грн10+: 4497.1 грн25+: 4370.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HRP-200-36 | 3 | від 4940.48 грн 1+: 4940.48 грн5+: 4708.6 грн10+: 4497.8 грн18+: 4457.75 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
