Зображення корпусу уточнюється
HRP-450-48
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
HRP-450-48 — електронний компонент виробника MEAN WELL, категорія Power Supplies. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HRP-450-48.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 7748.1 до 9292.67 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MEAN WELL |
|---|---|
| Power Dissipation: | 456 W |
| Drain-Source Voltage: | 48 V |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Type: | Enclosed |
| Features: | Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input |
| Efficiency: | 89.5% |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Power (Watts): | 456W |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Current - Output 1: | 9.5 A |
| Voltage - Output 1: | 48V |
| Voltage - Isolation: | 3 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power Supplies
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
